Contactgegevens

Als u vragen heeft over producten, prijzen of leveringen, kunt u met onderstaande personen contact opnemen:

Verkoop Afrika:

Jan Beemsterboer

jbeemsterboer@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396484

 

Sherif Ba

sba@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396409

 

Ente Groot

egroot@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396426

 

Gijs Derkzen

gderkzen@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396401

 

Pieter Jaarsma

pjaarsma@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396426

 

Ons hoofdkantoor

Stationsstraat 17
1749 EG Warmenhuizen
The Netherlands

Telefoon +31(0)226 396464
Fax +31(0)226 393519

Verkoop Midden Oosten en AziĆ«:

Marco Lont

mlont@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396422

 

Verkoop Noord- en Zuid-Amerika

David Alvero Bouma

dalvero@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396423

 

Inkoop buiten Nederland:

Ivo van der Staak

ivanderstaak@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396412

 

Noortje Claassen

nclaassen@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396428

Inkoop Nederland:

William Nannes

wnannes@beemsterboer.nl

Tel: +31(0)226 396408

 

Sluiten
Sluiten
Contact opnemen

Hoe kunnen we u helpen?