Contactgegevens

Heeft u vragen over ons, onze producten, prijzen of leveringen? Neem dan contact met ons op:

Verkoop Afrika:
Jan Beemsterboer
jan@jpb.nl
+31(0)226 396484

Sherif Ba
sherif@jpb.nl
+31(0)226 396409

Gijs Derkzen
gijs@jpb.nl
+31(0)226 396401

Stein de Boer
stein@jpb.nl
+31(0)226 396426

Paul Rulkens
paul@jpb.nl
+31(0)226 396417


HEADQUARTERS
Stationsstraat 17
1749 EG Warmenhuizen
The Netherlands

Verkoop Midden Oosten en AziĆ«:
Marco Lont
marco@jpb.nl
+31(0)226 396422

Verkoop Noord- en Zuid-Amerika:
David Alvero Bouma
david@jpb.nl
+31(0)226 396423

Inkoop buiten Nederland:
Ivo van der Staak
ivo@jpb.nl
+31(0)226 396412

Rick Pronk
rick@jpb.nl
+31(0)226 396428

Inkoop Nederland:
William Nannes
william@jpb.nl
+31(0)226 396408

 

 

 

 

 

 

Meer weten en op de hoogte blijven?
Volg ons en/of ontvang onze nieuwsbrief!

  

Sluiten
Sluiten
Contact opnemen

Hoe kunnen we u helpen?