Contactgegevens

Als u vragen heeft over producten, prijzen of leveringen, kunt u met onderstaande personen contact opnemen:

Verkoop Afrika:

Jan Beemsterboer

jan@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396484

 

Sherif Ba

sherif@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396409

 

Gijs Derkzen

gijs@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396401

 

Stein de Boer

stein@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396426

 

Paul Rulkens

paul@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396417

 

 

Ons hoofdkantoor

Stationsstraat 17
1749 EG Warmenhuizen
The Netherlands

Telefoon +31(0)226 396464
Fax +31(0)226 393519

Verkoop Midden Oosten en AziĆ«:

Marco Lont

marco@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396422

 

Verkoop Noord- en Zuid-Amerika

David Alvero Bouma

david@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396423

 

Inkoop buiten Nederland:

Ivo van der Staak

ivo@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396412

 

Rick Pronk

rick@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396428

 

 

Inkoop Nederland:

William Nannes

william@jpb.nl

Tel: +31(0)226 396408

 

Sluiten
Sluiten
Contact opnemen

Hoe kunnen we u helpen?